Rekomendacje

Największą satysfakcję w pracy zawodowej na stanowisku doradcy finansowego daje mi zadowolenie moich klientów. Poniżej kilka wybranych pozostawionych na stronie internetowej jednego z biur nieruchomości, z którym współpracuję.

W tym miejscu bardzo proszę Cię o zostawienie swojej opinii o współpracy ze mną. Za wszystkie bardzo dziękuję.

Rekomendacja 1

Rekomendacja2

Rekomendacja3

56 Comment responses

 1. Obrazek profilowy
  13 stycznia, 2016

  Moja historia kredytowa była dosyć burzliwa. Jednak juz przy pierwszym spotkaniu otrzymałam światełko nadzieji, a po dwoch miesiacach akt notarialny. Dzięki ogromnej wiedzy, poradom i zaangażowaniu pani Agnieszki, spełnilam swoje marzenie, ktore wczesniej wydawało mi sie nierealne, moje własne m. Pani Agnieszka odpowiadała na setki moich pytań, z prędkością światła odpowiadał na maila! Pełen profesjonalizm. Nadal korzystam z usług, poniewz w zakresie ubezpieczeń pani Agnieszka rownież nie ma sobie równych. Szczerze z całego serca polecam wszystkim swoim znajomym i rodzinie!

  Odpowiedz

 2. Obrazek profilowy
  27 stycznia, 2016

  Ze swojej strony mogę tylko potwierdzić słowa poprzedników. Współpraca z Panią Agnieszką układała i układa sie znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni przede wszystkim z profesjonalizu, rzetelności oraz podejścia do klienta. Dobrane propozycje oraz rozwiązania były przez Panią Agnieszkę przemyślane i przede wszystkim adekwatne do warunków jakie na samym początku ustaliliśmy.
  Bardzo cenię sobie kompleksowość usług oraz minimalistyczne obciążenie klienta. Cała procedura kredytowa tak naprawde zamknęła się w 3 spotkaniach, dzieki temu duża oszczędność czasu, stresu jak i również pieniędzy.
  Polecam i już cieszę sie na dalszą współpracę.

  Odpowiedz

 3. Obrazek profilowy
  02 lutego, 2016

  Z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę z Panią Agnieszką. Dzięki pomocy Pani Agnieszki udało mi się sprawnie i szybko przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić do otrzymania kredytu z dopłatą MdM, na zakup nowego mieszkania. Pani Agnieszka zawsze dostępna i gotowa do pomocy, na bieżąco informuje o postępie sprawy. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi, pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Co najważniejsze Pani Agnieszka otwarcie i szczerze informuje o mogących wystąpić problemach. Jednak w takich sytuacjach stara się skupić uwagę klienta na znalezieniu możliwie najlepszego rozwiązania. Współpraca z Panią Agnieszką to przyjemność. Jest osobą przede wszystkim godną zaufania. Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc, a wszystkim zainteresowanym polecam świetnego doradcę!

  Odpowiedz

 4. Obrazek profilowy
  18 marca, 2016

  Pani Agnieszka pomogła nam uzyskać kredyt mieszkaniowy w PKO BP. Dzięki niej zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu – Pani Agnieszka z wielkim profesjonalizmem zajęła się całym procesem, ogromnie nas odciążając. Pilnowała wszystkich dokumentów i terminów, działała bardzo szybko i skutecznie. Wszystko dokładnie nam tłumaczyła i w każdej sprawie mogliśmy do niej zadzwonić. Do tego cechują Panią Agnieszkę uśmiech, uprzejmość i cierpliwość 🙂
  Jednym słowem – polecam! 🙂

  Odpowiedz

 5. Obrazek profilowy
  23 marca, 2016

  Pełen profesjonalizm. Pani Agnieszka jest bardzo pomocną i uprzejmą osobą. Świetnie zna się na rzeczy, we wszystkim pomoże. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Dzięki Pani Agnieszce udało mi się szybko uzyskać kredyt, na który miałam bardzo małe szanse. Wszystkimi formalnościami zajmowała się Pani Agnieszka, dzięki czemu zaoszczędzilam mnóstwo czasu i stresu.
  Bardzo dziękuję za współpracę, a wszystkim polecam usługi Pani Agnieszki! 😉

  Odpowiedz

 6. Obrazek profilowy
  31 marca, 2016

  Pani Agnieszka pomogła nam uzyskać kredyt mieszkaniowy w PKO BP. To była wspaniała, wręcz wymarzona współpraca, Pani Agnieszka odpowiada mailowo lub telefonicznie na wszelkie pytania, nawet bardzo szczegółowe, Dzięki niej zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu – ominęło nas wiele formalności między deweloperem, nami a Bankiem. Naszym zadaniem było jedynie dostarczenie odpowiednich zaświadczeń i podpisanie umowy kredytowej. Wspaniała profesjonalna obsługa, którą mogę wszystkim polecić! . Pani Agnieszka działała bardzo szybko i skutecznie. Pani Agnieszka poza tym, że jest profesjonalistką, jest też przemiłą osobą, zawsze uśmiechniętą i bardzo cierpliwą, żeby dobrze wytłumaczyć dane zagadnienie. Świetnie doradza ! Polecam i pozdrawiam!! 🙂

  Odpowiedz

 7. Obrazek profilowy
  05 kwietnia, 2016

  Kontakt do Pani Agnieszki otrzymaliśmy od znajomego.Dzięki jej pomocy udało mi się sprawnie i szybko przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić do otrzymania kredytu. Pani Agnieszka odpowiada mailowo lub telefonicznie na wszelkie pytania. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.100% zadowolenia i satysfakcji. Z pełnym przekonaniem polecamy Panią Agnieszkę jako doradcę kredytowego.

  Odpowiedz

 8. Obrazek profilowy
  05 kwietnia, 2016

  Kontakt do Pani Agnieszki uzyskaliśmy od bliskich znajomych. To był strzał w 10. Panią Agnieszkę cechuje pełen porfesjonalizm (zawsze odbiera telefon, gdy nie można informuje o tym smsem i po spotkaniu odzwania), bardzo duża wiedza w dziedzinie udzielanych kredytów oraz dotacji MdM. Dzięki Jej pomocy przebrneliśmy przez wszystkie formalności bardzo płynnie i szybko. Pani Agnieszka dokonała również ubezpieczenia naszego nowego mieszkania na bardzo dobrych warunkach i w przystępnej cenie. Pania Agnieszka jest osoba bardzo miłą, zawsze uśmiechniętą. Kazdy kto zapyta mnie o doradcę finansowego od razu skieruje go do Pani Agnieszki Perlickiej. Pozdrawiam Michał

  Odpowiedz

 9. Obrazek profilowy
  09 kwietnia, 2016

  Chciałbym serdecznie polecić Panią Agnieszkę Perlicką, jako bardzo rzetelnego doradcę finansowego. Dzięki Pani Agnieszce udało nam się z żoną bardzo szybko spełnić częściowo nasze marzenia, czyli uzyskać kredyt na zakup wymarzonej nieruchomości. Cała transakcja, od pierwszego spotkania informacyjnego po ostatnie spotkanie w banku, gdzie podpisywaliśmy umowę odbywało się sprawnie i przy dużej pomocy Pani Agnieszki, tak żeby nic nie przeoczyć przy tak ważnych życiowych decyzjach. Bardzo dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy, Michał, Magda, Marcelina i Maksymilian w „brzuchu”

  Odpowiedz

 10. Obrazek profilowy
  15 maja, 2016

  Pani Agnieszka jest doradcą finansowym, który jest na bieżąco z przepisami prawa i potrafi z nich korzystać przygotowując spersonalizowaną ofertę kredytową. Jesteśmy wymagającymi klientami, a Pani Agnieszka sprostała naszym oczekiwaniom, co więcej, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni nieszablonowym podejściem do klienta, profesjonalizmem, dyspozycyjnością oraz wiedzą. Polecamy.

  Odpowiedz

 11. Obrazek profilowy
  18 maja, 2016

  Współpraca z Panią Agnieszką Perlicką była naprawdę profesjonalna, wcześniej miałam kontakt z innym doradcą który mnie wykiwał dlatego podejmując decyzję o ponownej próbie starania się o wymarzone mieszkanie bardzo nieufnie podchodziłam do sprawy. Na szczęście nie zawiodłam się. Dziękuję Pani Agnieszko za pomoc 🙂

  Odpowiedz

 12. Obrazek profilowy
  20 maja, 2016

  Szanowna Pani Agnieszko,
  było nam niezmiernie miło współpracować z Panią.
  Od pierwszej chwili mieliśmy do Pani pełny pakiet zaufania.
  Uczciwość i zaangażowanie w sprawę.
  Bardzo dziękujemy.
  Eugenia i Robert

  Odpowiedz

 13. Obrazek profilowy
  10 sierpnia, 2016

  Szczerze polecam skorzystanie z usług Pani Agnieszki Perlickiej. Jej pośrednictwo cechowały: fachowość, szybki kontakt w razie potrzeby (telefon, mail, sms), rzeczowe i szczegółowe porady, rzetelne przedstawienie oferty różnych banków, odpowiedzi na każde pytanie, szczegółowa znajomość przedmiotu, współpraca także z pośrednikiem nieruchomości i drugą stroną transakcji, co ściąga z klienta dostarczenia bankowi coraz to kolejnych żądanych dokumentów, a także pomoc w załatwianiu spraw w banku nawet już po podpisaniu umowy kredytowej. Nie bez znaczenia jest duże zaangażowanie osobiste w sprawę klienta oraz miłe podejście. Podsumowując, pełne zaufanie i duże zadowolenie ze współpracy. Na pewno będę usługi Pani Agnieszki Perlickiej polecać znajomym. Nie warto martwić się o tyle spraw samemu i tracić czas, jeśli Pani Agnieszka Perlicka zrobi to za nas fachowo i z uśmiechem.

  Odpowiedz

 14. Obrazek profilowy
  26 sierpnia, 2016

  Krótko zwięzle i na temat:
  ,Polecam współpracę z Panią Agnieszką! Fachowe,kompleksowe podejście do klienta
  kontakt telefoniczny,meilowy…, sympatyczna,cierpliwa ,uśmiechnięta z ogromną wiedzą

  Odpowiedz

 15. Obrazek profilowy
  31 sierpnia, 2016

  Współpraca z Panią Agnieszką była rewelacyjna,miły kontakt, 100% zaangażowania. Nie musiałem o nic się martwić,na każde moje pytanie natychmiastowa i szczegółowa odpowiedz. Szczerze polecam i dziękuję za spełnienie marzenia własnego mieszkania.

  Odpowiedz

 16. Obrazek profilowy
  07 listopada, 2016

  Szczerze Polecam usługi wykonywane przez Pania Agnieszke. Super kontakt a przedewszystkim duże zangażowanie ze strony Pani Agnieszki. Bardzo dziekujemy za pomoc Kuba i Agnieszka:)

  Odpowiedz

 17. Obrazek profilowy
  31 grudnia, 2016

  Przebrnięcie samemu przez szereg banków w celu otrzymania najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, dodatkowo jeszcze z programem MdM, nie jest prostą sprawą. Wszystko staje się łatwiejsze, gdy masz doradcę takiego jak Pani Agnieszka Perlicka. Wybór najodpowiedniejszego banku, wyjaśnienie wszystkich prawnych kruczków i innych zawiłości, zaplanowanie wszystkiego krok po kroku z Panią Agnieszką nie stanowi problemu. Będąc pod opieką tak fachowego i rzetelnego profesjonalisty o końcowy sukces nie trzeba się martwić. Szczerze wszystkim polecamy.

  Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

  Odpowiedz

 18. Obrazek profilowy
  16 stycznia, 2017

  Serdecznie polecam Państwu współpracę z Panią Agnieszką Perlicką – Pani Agnieszka jest osobą niezwykle zaangażowaną, odznaczającą się wysoką wiedzą merytoryczną i kulturą osobistą. Przez cały proces uzyskiwania kredytu okazuje klientom bardzo duże wsparcie, jest dyspozycyjna, zawsze świetnie przygotowana do odpowiedzi na towarzyszące pytania i wątpliwości. Co więcej, również po finalizacji postępowania o kredyt nadal pozostaje otwarta na współpracę, udostępnia potrzebne materiały i udziela dodatkowych wskazówek. Szczerze rekomenduję współpracę!

  Odpowiedz

 19. Obrazek profilowy
  28 lutego, 2017

  Pani Agnieszka Perlicka bardzo pomogła nam w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, wykazując się ogromną wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem. Na każdym etapie współpracy potwierdzało się, że jest to osoba rzetelna i godna zaufania. Dzięki jej pomocy udało nam się bezstresowo przebrnąć przez wszystkie zawiłości formalne i zakończyć całą operację sukcesem 🙂
  Pani Agnieszko, pozdrawiamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

  Odpowiedz

 20. Obrazek profilowy
  08 kwietnia, 2017

  Dzięki Pani Agnieszce szybko i sprawnie otrzymaliśmy kredyt na nasze wymarzone mieszkanie. Byłam pełna obaw ,ale dzięki pełnemu profesjonalizmowi Pani Agnieszki niepokoj znikł. Mogliśmy liczyć na Nią w każdym momencie . Odpowiadała na każdego e-maila i SMSa. Szczerze polecamy Ania i Dominik

  Odpowiedz

 21. Obrazek profilowy
  05 maja, 2017

  Przyznam, że miałem wiele wątpliwości czy w moim przypadku uda się z otrzymaniem kredytu, zwłaszcza, że czas działał na moją niekorzyść. Jednak współpraca z Panią Agnieszką była strzałem w dziesiątkę. Trzeba powiedzieć wprost, że to dzięki Pani otrzymałem kredyt z dofinansowaniem MDM na którym mi bardzo zależało. Ponadto zawsze bardzo dobry kontakt i zaangażowanie świadczy o wysokim profesjonaliźmie. Na pewno będę polecał.

  Odpowiedz

 22. Obrazek profilowy
  08 maja, 2017

  Pani Agnieszka Perlicka jest osobą bardzo rzetelną i komunikatywną. Z ogromnym zaangażowaniem i sumiennością przygotowywała się do wszystkich naszych spotkań. Dodatkowym atutem jest cierpliwość w rozmowie z klientem oraz ogromna wiedza dotycząca między innymi rozwiązania kwestii uzyskania kredytu z wykorzystaniem książeczki mieszkaniowej.
  Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie nas przez drogę niekończących się formalności.
  Polecamy współpracę z Panią Agnieszką Perlicką.

  Pani Agnieszko, pozdrawiamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

  Odpowiedz

 23. Obrazek profilowy
  13 czerwca, 2017

  Pani Agnieszka pomogła uzyskać mi kredyt na mieszkanie w programie MDM. Osoba Pani Agnieszki została mi polecona przez pośrednika, który pokazał mi nieruchomość i od tego zaczęła się nasza współpraca. W trakcie pierwszego spotkania Pani Agnieszka wyjaśniła mi wszelkie kwestie dotyczące kredytu i zakupu nieruchomości. Ze względu na sporą odległość od Poznania nie mogłem uczestniczyć na każdym z etapów załatwiania wszelkich spraw a Pani Agnieszka dosłownie wszystko załatwiła w moim imieniu. Pojawiłem się tylko trzy razy w Poznaniu aby podpisać stosowne dokumenty. Świadczy to wyłącznie o dużej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu do każdego z klientów. Kontakt z Panią Agnieszką oceniam wzorowo. Jest to osoba, która zna się na rzeczy. Pani Agnieszko każda osoba, która będzie zainteresowana produktami finansowymi otrzyma ode mnie Pani nr tel. Serdecznie dziękuję.

  Odpowiedz

 24. Obrazek profilowy
  21 lipca, 2017

  Był to nasz pierwszy kredyt hipoteczny i Pani Agnieszce udało się bezproblemowo przeprowadzić nas przez cały proces pozyskania kredytu – od zaświadczeń o zarobkach aż do podpisania umowy kredytowej. Cała nasza praca polegała na kilku spotkaniach i składaniu odpowiednich dokumentów, resztą zajmowała się Pani Agnieszka. Szybki i profesjonalny kontakt oraz cierpliwość (mamy nadzieję, że nie zadawaliśmy zbyt wielu męczących pytań :)) – zdecydowanie polecamy Panią Agnieszkę każdemu.

  Dodatkowo oprócz kredytu, Pani Agnieszka dobrała nam odpowiednie polisy i ubezpieczenia, zatem cały proces kupowania mieszkania odbył się dla nas bez stresujących momentów.

  Pozdrawiamy.

  Odpowiedz

 25. Obrazek profilowy
  13 listopada, 2017

  Podzielam zdanie z wcześniejszych wypowiedzi, Pani Agnieszka pomogła nam przejść przez bardzo trudną dla Nas drogę pozyskania hipoteki… Fachowa, precyzyjna wręcz motywują do działania osoba. Mogę śmiało powiedzieć że nasz kredyt załatwiał się przez telefon. Pani Agnieszka nie tylko wspierała nas ogarnięciem całej tej bankowej procedury ale miała piecze nad każdym nawet najdrobniejszym szczegółem..
  Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i wsparcie.
  Pani Agnieszko jest Pani naszym udziałem w Naszym. M4..Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego)))))))) R.T

  Odpowiedz

 26. Obrazek profilowy
  18 lutego, 2018

  Śmiało możemy powiedzieć, że dzięki Pani Agnieszce udało nam się uzyskać kredyt z dopłatą MDM. Pomogła nam bezboleśnie przejść przez wszystkie etapy, poczynając od informacji, symulacji kredytowych, zaświadczeń o zarobkach, po wypełnianie wniosków (co było dla nas czarną magią), złożenie wniosków i w końcu podpisanie umowy z bankiem. Ilość spotkań została ograniczona do minimum, dzięki kontaktowi telefonicznemu i mailowemu (co w naszym przypadku – z dwójką małych dzieci- było bardzo na rękę). Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pani Agnieszki?

  Dziękujemy i pozdrawiamy

  Odpowiedz

 27. Obrazek profilowy
  19 lutego, 2018

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Agnieszki. Mogłam liczyć na dokładne wyjaśnienia związane z procedurą kredytu hipotecznego. Dzięki szybkości działania i zaangażowaniu Pani Agnieszki otrzymałam kredyt z dofinansowaniem MDM. Szczerze polecam 😉

  Odpowiedz

 28. Obrazek profilowy
  02 marca, 2018

  Pani Agnieszka w profesionalny sposób przeprowadziła mnie przez zawiłości kredytowe. Bardzo doceniam zaangażowanie oraz sposób współpracy. Każdemu przyszłemu kredytobiorcy polecam nawiązanie wspolpracy z p. Agnieszką.
  Pozdrawia, Mateusz L.

  Odpowiedz

 29. Obrazek profilowy
  26 marca, 2018

  W zupełności zgadzam się z przedmówcami. Pani Agnieszka pomogła mi uzyskać kredyt wraz z dofinansowaniem z MDM co było niezwykle ważne w mojej sytuacji. Pani Agnieszka wykazała się niezwykłą cierpliwością, spokojem i optymizmem, których w pewnych momentach u mnie brakowało. Na szczęście wszystko potoczyło się pozytywnie za co jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować. 🙂 Na pewno z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę każdemu, kto chce wziąć kredyt mieszkaniowy. 🙂

  Odpowiedz

 30. Obrazek profilowy
  09 czerwca, 2018

  Bardzo polecamy Pani Agnieszkę każdemu, kto stara się o kredyt. Pani Agnieszka to doradca, który wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest ona osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Z Panią Agnieszką rzeczy niemożliwe stają się możliwe, procedury bankowe nie są straszne, a kupno mieszkania jest czystą przyjemnością, Jest to osoba godna zaufania!

  Polecam !!

  Odpowiedz

 31. Obrazek profilowy
  10 czerwca, 2018

  Dziękuję bardzo Pani Agnieszce za pomoc w uzyskaniu dofinansowania i pragnę nadmienić że Pani Agnieszka jest osobą rzetelną i godną polecenia.

  Odpowiedz

 32. Obrazek profilowy
  14 lipca, 2018

  Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do tematu. Pani Agnieszka doradziła i pomogła wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę banku. Miła i sympatyczna osoba. Gorąco polecam

  Odpowiedz

 33. Obrazek profilowy
  23 sierpnia, 2018

  Bardzo polecamy Panią Agnieszkę. Profesjonalne podejście do tego co robi. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania wzięliśmy.u innego doradcy, również miła i fachowa obsługa do chwili uzyskania kredytu. Później oczekiwanie na wpis hipoteki i właśnie… koniec informacji co i kiedy załatwić, opłacić gdzie złożyć jakie dokumenty. Tym samym brak pomocy przy uzyskaniu kredytu na wykończenie tego mieszkania. U Pani Agnieszki przez cały dzień można liczyć na porade, czy interwencję nawet w beznadziejnej sytuacji czy to w banku czy innej placówce. Kredyt który próbowaliśmy załatwić w prawie pół roku, spotykając ciągle problemy, u Pani Agnieszki zalatwilismy w miesiąc. A to i tak głównie dlatego, że to terminy banku których nie ominiemy. Dlatego uważam, że wybór Pani Agnieszki na swojego doradcę finansowego to doskonały krok i pewność że zostaniemy potraktowani bardzo profesjonalnie i zawsze w milej atmosferze. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał przyjemność współpracy z Panią Agnieszką 🙂 Jeszcze raz bardzo gorąco polecam.

  Odpowiedz

 34. Obrazek profilowy
  23 sierpnia, 2018

  Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Agnieszką. Wybrałem jej usługi, ponieważ uważnie mnie wysłuchała i dobrała ofertę odpowiadającą moim wymaganiom co powinno wydawać się standardem, a jednak pozostali doradcy forsowali oferty banków wg nich „mniej problemowych” do których nie należał bank w którym ostatecznie otrzymałem kredyt. Jak się okazało nie miałem problemów z „problemowym bankiem, a współpraca z Panią Agnieszką była rzeczowa i przyjemna- za co jeszcze raz dziękuję. Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę Perlicką.

  Odpowiedz

 35. Obrazek profilowy
  29 sierpnia, 2018

  Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką. do tematu kupna mieszkania podchodziliśmy z praktycznie zerową wiedzą na temat procedur i wszystkich pozostałych kwestii związanych z kredytem hipotecznym. Dzięki współpracy z Panią Agnieszką w bardzo krótkim czasie udało się załatwić formalności
  uzyskać kredyt.
  Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Spotkania zawsze w miłej atmosferze oraz bazproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy.
  Gorąco polecam 🙂

  Odpowiedz

 36. Obrazek profilowy
  13 października, 2018

  Profesjonalna przez wielkie „P”! Do tego ogromnie miła, pomocna, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. Współpracę z Panią Agnieszką rozpoczęliśmy przez zupełny przypadek – kontakt dostaliśmy od przedstawiciela biura sprzedającego nieruchomości i od tego czasu zaczęła się nasza wspólna przygoda z Panią Agnieszką. Nie wiem jak ona to robi ale zawsze odpisuje (lub oddzwania) z zawrotną prędkością. Nigdy nie marudziła że zasypywaliśmy ją setkami maili, tylko cierpliwie odpisywała na każdego z nich – niektóre pytania dublowały się co kilka tygodni. Nawet po godzinach pracy Pani Agnieszka potrafiła odpisywać na SMSy i maile w różnych godzinach. Dzięki tej znajomości udało nam się szczęśliwie i bez problemów zakupić dom, załatwić przy tym wszystkie formalności – których to znaczną część załatwiła osobiście Pani Agnieszka. Jeżeli nie pasował nam termin umówionego wcześniej spotkania to zawsze bez jakichkolwiek uwag poszukała nam kolejny (w ten dzień w który nam odpowiadało). My byliśmy i nadal jesteśmy w szoku, zadając sobie ciągle pytanie „Jak ona to robi?!”. Nie dość, że pamiętała o spotkaniach, to w dodatku zawsze odpisywała na maile odpowiadając na nie w 100%, nie wspominając już o fakcie iż lepiej pamiętała o niektórych sprawach niż my! Po prostu szok! Najważniejsze zostawiliśmy na koniec. To, że Pani Agnieszka jest profesjonalna i rzetelna (cechy która powinni posiadać wszyscy biurokraci – a niestety tak nie jest) można stwierdzić już po pierwszym mailu lub spotkaniu, ale dla nas najważniejsze było to, że jest to kobieta wiecznie uśmiechnięta, wprowadzająca „na pokład” masę pozytywnej energii, która z każdej załatwionej pozytywnie sprawy cieszyła się bardziej niż my! Na spotkaniu nie zawiewa nudą, ponieważ z Panią Agnieszką zawsze można porozmawiać na każdy inny temat (dosłownie na każdy…) i w dodatku potrafi słuchać a nie tylko mówić, co jest kolejnym atutem.

  W momencie gdy piszemy te słowa mamy już za sobą „pierwszą” ratę kredytu ale z Panią Agnieszką na pewno spotkamy się jeszcze nie raz.

  Z czystym sumieniem polecamy spotkanie z tym doradcą, którym jest fantastyczna Pani Agnieszka!

  Dziękujemy za wszystko i serdecznie Panią pozdrawiamy!

  Odpowiedz

 37. Obrazek profilowy
  24 listopada, 2018

  Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani Agnieszki Perlickiej. Przystępując do zakupu mieszkania nie miałam żadnej wiedzy na temat kredytów hipotecznych. Postanowiłam całkowicie zdać się na pomoc profesjonalisty. Pani Agnieszka w bardzo jasny i przystępny sposób objaśniła mi wszelkie zagadnienia, służyła radą, cierpliwie odpowiadała na mnożące się pytania i wątpliwości. Od momentu podjęcia decyzji o zakupie mieszkania, do chwili otrzymania kompletu kluczy, minęły niespełna dwa miesiące, co w ogromnej mierze jest zasługą P. Agnieszki. Podsumowując: P. Agnieszka Perlicka jest osobą bardzo profesjonalną, solidną, rzetelną oraz w pełni dyspozycyjną (inicjuje kontakt, zawsze odpisuje na wiadomości, oddzwania, służy radą i pomocą także po zakończeniu zlecenia). Docenić należy również jej przesympatyczną osobowość i „ludzkie” podejście do klienta.

  Odpowiedz

 38. Obrazek profilowy
  04 lutego, 2019

  Kontakt do Pani Agnieszki otrzymałam od biura nieruchomości. Podeszłam do spotkania nieufnie, jednak już na pierwszym spotkaniu dowiedziałam się więcej niż u innych doradców. Od razu zweryfikowała informacje, które wcześniej otrzymałam oraz doradziła mi optymalne rozwiązanie. Nie irytowała się gdy zadawałam jej całe mnóstwo pytań tylko udzielała konkretnych odpowiedzi. Tłumaczyła zawiłości kredytowe, tak by miała pewność, że wszystko jest prawidłowo zrozumiane.

  Odpowiedz

 39. Obrazek profilowy
  12 lutego, 2019

  Profesjonalne podejście do tematu. Pani Agnieszka doradziła i pomogła wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę banku. Mogłem też liczyć na dokładne wyjaśnienia związane z procedurą kredytu hipotecznego, ubezpieczeniem i wszelkimi formalnościami po podpisaniu umowy kupna. Pomocna, miła i sympatyczna osoba. Na pewno będę polecał.

  Odpowiedz

 40. Obrazek profilowy
  11 marca, 2019

  Pani Agnieszka… osoba bardzo miła, profesjonalna, konkretna. Kontakt bardzo sprawny, zarówno meilowy jak i telefoniczny, bardzo duża wiedza w temacie kredytów. Wszystkie informacje przekazywane na bieżąco.
  No i najważniejsze… dzieki Pani Agnieszce dostałem kredyt i jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego mieszkania?
  Polecam współprace z Panią Agnieszką w 100%!
  Pozdrawiam serdecznie Panią i dziękuję za pomoc?

  Odpowiedz

 41. Obrazek profilowy
  11 kwietnia, 2019

  Pani Agnieszka jest bardzo kompetentną osobą. Szybko i bezboleśnie przeprowadziła nas przez procedury dotyczące uzyskanie kredytu. Otrzymaliśmy fachową pomoc w tym zakresie. Nie było też żadnego problemu z kontaktem. Pani Agnieszka opiekuje się klientem, załatwia formalności, dba o to żeby wszystko poszło sprawnie i było zrozumiałe. Jest przy tym bardzo miła. Jest osobą godną polecenia.

  Odpowiedz

 42. Obrazek profilowy
  31 maja, 2019

  Bardzo polecam Pania Agnieszke ? dzieki jej fachowej pomocy wrescie mamy swoje mieszkanko. Sprawdzila nasza zdolnosc i pomoglo zalatwic kredyt. Mimo problemow ktore przystworzylo nam moje nie oczekiwane l4 to i tak w tym czasie Pani Agnieszce udalo sie w Millenium. I super ze jest rowniez podczas podpisywania umowy i dopilnowala by wszystkie wazne dokumenty byly bo tak bysmy pewnie musieli co chwile latac i uzupelniac. Dziekujemy za pomoc i polecam bardzo mocno

  Odpowiedz

 43. Obrazek profilowy
  19 czerwca, 2019

  W temacie finansów szeroko-pojętych jesteśmy z moim partnerem laikami. Pani Agnieszka sprawnie pomogła nam przejść przez cały proces umowy kredytowej. Dbała o każdy szczegół, pilnowała każdego dokumentu, wszystkich dat i terminów, a nawet przypominała o brakujących materiałach. Jeśli mielibyśmy sami wnioskować o kredyt, śmiałam się, że przysłowiowo puścilibyśmy się z torbami. Mimo że wniosek został rozpatrzony, my dostaliśmy kredyt, a Pani Agnieszka wykonała swoje zadanie, nadal jesteśmy w kontakcie w sprawie innych dokumentów związanych z samym mieszkaniem, za co jesteśmy wdzięczni, bo jeszcze trochę „papierologii” przed nami.

  Dziękujemy za pomoc, polecamy szczerze Panią Agnieszkę i życzę każdemu trafić na swojej drodze na tak kompetentną osobę. Pozdrawiam!

  Odpowiedz

 44. Obrazek profilowy
  17 lipca, 2019

  Korzystanie z pomocy Pani Agnieszki w uzyskaniu kredytu było ogromna przyjemnością. Załatwienie formalności odbyły się w tempie ekspresowym. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Agnieszki uzyskanie kredytu nie jest w całe takie trudne ;). Serdecznie polecam z skorzystania usług Pani Agnieszki. Indywidualne podejście do klienta, dbałość o każdy szczegół, rzetelna i miła współpraca. Jeszcze raz dziękuje Pani Agnieszko za pomoc!

  Odpowiedz

 45. Obrazek profilowy
  22 lipca, 2019

  Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Odpowiadała cierpliwie na każde nasz pytanie, odpisywała na maile i smsy w godzinach wieczornych. Dzięki profesjonalnemu podejściu obyło się bez żadnych problemów z uzyskaniem kredytu. Pomogła również w kontakcie z bankiem. Jeśli nie masz pojęcia o kredycie hipotecznym to skorzystanie z usług Pani Agnieszki pozwoli Ci zaoszczędzić duuużo czasu i nerwów 😉

  Odpowiedz

 46. Obrazek profilowy
  03 sierpnia, 2019

  Z usług Pani Agnieszki skorzystaliśmy w 2017 roku gdy pomogła nam otrzymać MdM na zakup naszego mieszkania.
  Gdyby nie wiedza i pełen profesjonalizm Pani Agnieszki, sami nie dali byśmy rady ogarnąć wszystkiego na czas. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i poświęcony nam czas.
  Ponadto Pani Agnieszka okazała się bardzo sympatyczną osobą, dbającą o każdy szczegół, nawet w sferze prywatnej – krótko po zakończeniu naszej współpracy braliśmy ślub z narzeczonym, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu otrzymaliśmy od Pani Agnieszki kartkę z życzeniami z tej okazji. Był to dla nas bardzo miły gest, który zapamiętamy na długie lata.
  Szczerze polecamy i zachecamy do współpracy z Panią Agnieszką, my na pewno jeszcze do niej wrócimy ?

  Odpowiedz

 47. Obrazek profilowy
  08 sierpnia, 2019

  Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za pomoc i pełen profesjonalizm w formalnościach związanych z kredytem na nasz wymarzony dom. Dla nas to było nie do ogarnięcia: wnioski, mapki, wypisy itp. itd, czarna magia a Pani Agnieszka fachowo nas przez to przeprowadziła i uzyskaliśmy kredyt. Nie zbywała nas, odbierała każdy telefon i doradzała we wszystkich istotnych kwestiach. Jest SUPER fachowcem w tym co robi. Szczerze polecam współpracę z Panią Agnieszką . Bardzo dziękujemy.

  Odpowiedz

 48. Obrazek profilowy
  11 sierpnia, 2019

  Polecam Panią Agnieszkę, dzięki niej nie stresowałam się, że o czymś zapomnę lub wypełnię nie tak podczas dokonywania formalności dotyczących kredytu hipotecznego. Była bardzo pomocna podczas wypełniania wniosku. Wszelkie formalności przebiegły bez zarzutu podobnie jak komunikacja. W każdej chwili mogłam zadzwonić i zapytać o wszystko czego nie rozumiałam. Wymiana informacji była szybka i skuteczna. Jestem bardzo zadowolona że współpracy. Pani Agnieszka zna się na swojej pracy i praktycznie przeprowadza za rękę przez wszystkie formalności. Zawsze dostawalam zrozumiała i obszerna listę zadań dla mnie. Szczerze polecam 🙂

  Odpowiedz

 49. Obrazek profilowy
  26 sierpnia, 2019

  Serdecznie polecam usługi Pani Agnieszki.

  Wspólnie przeszliśmy procedurę kredytową już dwukrotnie, za każdym razem z sukcesem.

  Moje zaangażowanie mogło być minimalne, bo Pani Agnieszka prowadzi klienta za rękę przez wszystkie procedury.

  Pani Agnieszka jest osobą rzeczową, kompetentną, a przy tym sympatyczną, komunikatywną i niepozbawioną poczucia humoru.

  Odpowiedz

 50. Obrazek profilowy
  03 września, 2019

  Sylwia Mikołajczak
  Znajomi polecili mi Panią Agnieszkę, gdyż wiedzą jak jest profesjonalna. Szybko się o tym sama przekonałam. Właściwie już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że bez niej nie chce przechodzić tej skomplikowanej procedury kredytowej. Jest konkretna, fachowa, elastyczna, dyspozycyjna, pomocna i bardzo cierpliwa. Dzięki niej w łatwy sposób dąży się do celu jakim jest otrzymanie kredytu. U Pani Agnieszki od razu też można wykupić ubezpieczenie mieszkania i na życie co bardzo ułatwia sprawę. Co jeszcze jest bardzo ważne po otrzymaniu kredytu procedury bankowe, niejasności, pytania cały czas się pojawiają a Pani Agnieszka nadal jest pomocna i nie zapomina o kliencie, co jest bardzo ważne. Polecam Panią Agnieszkę w 200 % i bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Odpowiedz

 51. Obrazek profilowy
  07 września, 2019

  Skorzystaliśmy z pomocy Pani Agnieszki z polecenia Naszego kolegi.
  Pani Agnieszka pomogła Nam w znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego.
  Współpraca przebieła pomyślnie, ponieważ byliśmy w stałym kontakcie, każde niejasne zagadanienia zostało Nam wyjaśnione. Pani Agnieszka charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem oraz rzetelnością. Serdecznie dziękujemy.

  Odpowiedz

 52. Obrazek profilowy
  18 listopada, 2019

  Z usług oraz przede wszystkim pomocy Pani Agnieszki skorzystaliśmy de facto z polecenia dewelopera, u którego zakupiliśmy nieruchomość. Mimo, wydawać by się mogło, całkiem niezłych zarobków (wspólnie z małżonką) uzyskanie kredytu nie było tak oczywiste i szło jak po grudzie do momentu pierwszego spotkania z Panią Agnieszką.
  Nasza współpraca już od samego początku przebiegała w bardzo miłej i rzetelnej atmosferze.
  Dzięki Pani Agnieszce udało nam się dość spokojnie przebrnąć przez meandry niezliczonych wniosków i zaświadczeń, które były wymagane przez Bank do złożenia wniosku kredytowego. Mogę szczerze powiedzieć, że gdyby nie pomoc Pani (spokój, zrozumienie i niekiedy odpowiednie przypominanie o terminach i dokumentach :)) to utknęlibyśmy w pierwszych krokach, ponieważ liczba dokumentów do przygotowania oraz wypełnienia przy prowadzeniu DG spowodowała u mnie spory ból głowy (i kompletny brak zrozumienia dla bankowej papierologii). Poza samym wnioskiem kredytowym, Pani Agnieszka pomogła nam również zdobyć niezbędne do uzyskania kredytu ubezpieczenia które i w tym przypadku były w pełni spersonalizowane pod nasze oczekiwania i wymagania.
  Mogę w pełni potwierdzić kompetencje, umiejętności oraz profesjonalizm Pani Agnieszki podkreślając przy tym jej wysoką kulturę osobistą oraz przyjazne podejście do drugiego człowieka.
  Mam nadzieję, że będziemy dalej korzystali z usług Pani Agnieszki w zakresie kredytów oraz ubezpieczeń.
  Serdecznie polecam jej usługi oraz serdecznie dziękuję za fachową pomoc i opiekę w naszej sprawie.

  Odpowiedz

 53. Obrazek profilowy
  12 grudnia, 2019

  Ja dziękuję Pani Agnieszce że mogłam do Niej zadzwonić o każdej godzinie i porze dnia z każdym nurtującym mnie pytaniem, dla laika który po raz pierwszy bierze kredyt pomocna dłoń to jak uchwycenie koła ratunkowego podczas toniecia. Wiedza i opanowany ton głosu Pani Agnieszki spowodowało u mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania gdzie na spokojnie można było przejść przez wszystkie procedury jakich nie da się uniknąć podczas występowania z wnioskiem o udzielenie kredytu. Dzięki temu odbieram klucze do swojego własnego „M” Jeszcze raz dziękuję ?

  Odpowiedz

 54. Obrazek profilowy
  30 marca, 2020

  Bardzo dziękuje Pani Agnieszce za całą pomoc. Mogłam na nią liczyć w każdej sytuacji, pomogła z nawet najbardziej błahymi sprawami. Cierpliwie tłumaczyła wszystko, czasem po pięć razy. Dla takiego laika jak ja, była nieocenioną pomocą. Dzięki niej wreszcie mogę wprowadzić się do własnego „m”.
  Polecam z całego serca!

  Odpowiedz

 55. Obrazek profilowy
  07 kwietnia, 2020

  Cieszę się, że mogłem współpracować z Panią Agnieszką w kwestii umowy kredytowej na zakup własnego mieszkania. Wszystko przebiegało sprawnie i bez zarzutów, Pani Agnieszka odpowiadała nawet na te najbardziej błahe pytania i wspierała Nas przez cały proces, raz po raz udzielając celnych wskazówek. Jesteśmy Pani Agnieszce ogromnie wdzięczni i dziękujemy za poświęcony nam czas. Szczerze polecam i na pewno jeszcze skorzystamy z Pani usług !

  Odpowiedz

 56. Obrazek profilowy
  17 lipca, 2020

  Pani Agnieszka przeprowadziła nas bezproblemowo przez zawiłości kredytowe.Obsługa była rzetelna i przemiła.Polecam współpracę z Panią Agnieszką:).

  Odpowiedz

<

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.